Organizace

Informační průvodce konferencí (pdf)

Místo konání:

Hlavní budova Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, nám. Jana Palacha 2, Praha 1 (mapa)

WiFi

V budově FF UK je k dispozici síť eduroam. Každý registrovaný účastník rovněž dostane přístupové údaje na univerzitní síť UK-visitors.

Stravování:

Kantar Vás zve na občerstvení, na kterém se v duchu konference můžete setkat s různými kulturami. Ochutnáte pokrmy arabských, kavkazských i domácích kuchyní.foto_ethnocatering

Občerstvení pro vás připravila  organizace  Ethnocatering,  jejichž projekt vychází z koncepce sociálního podnikání. Ženám migrantkám, které jsou znevýhodněny na trhu práce, poskytuje důstojné zaměstnání a pomáhá jim prostřednictvím jejich tradiční dovednosti k integraci do české společnosti. Tyto ženy mají možnost se
dále vzdělávat a rozšiřovat si svoji kvalifikaci.

V pauzách mezi jednotlivými panely se proto můžete těšit na kvalitní kávu z Fair & Bio družstva, Fair Trade čaj a skvělé exotické zákusky. Zisk z Ethnocateringu je použit na rozvoj integračních programů komunitního centra InBáze, které pomáhá migrantům nalézt důstojné místo v české společnosti.

Obědy zajištěny nejsou, můžete ale využít některé z rezervací:

  • 60 míst a zákusek k obědu na konferenční visačku zdarma v  Café Mistral.
  • 30 míst a Staropramen vlastního výběru na konferenční visačku zdarma v Hany Bany.
  • 40 míst a speciální rychlé menu v Tom’s Burger s těmito Burgery: Bacon, Chesse, Boston, Chicken, Vegetarián. Burrito hovězí a kuřecí. V ceně menu je nápoj dle výběru.

Mapa restaurací s rezervacemi

Dětský koutek

V průběhu konference bude k dispozici dětský koutek FF UK a dobrovolníci, kteří děti pohlídají (koutek je však možné využít i pro odpočinek rodičů s dětmi). Budete-li mít zájem o hlídání, pročtěte prosím informace poskytované fakultou a napište nám, nebo zde vyznačte, časy, ve kterých budete mít o hlídání zájem. Prosíme, abyste tak učinili co nejdříve.

 

Konferenci spolupořádají Česká sociologická společnost a Katedra sociologie Filozofické fakulty Univerzity Karlovy.

Konferenční výbor:

PhDr. Jiří Vinopal, Ph.D.  (FF UK)
doc. PhDr. Jiří Buriánek, CSc.  (FF UK)
doc. PhDr. Iva Šmídová, Ph.D. (FSS MU)
Mgr. Miroslav Paulíček, Ph.D. (FHS UK)
Mgr. Jakub Mlynář (FF UK)

Grafické zpracování konferenčních materiálů: Barbora Havrdová

Úvod > Organizace